O nás

      O nás

Volám sa Ľuboš Mičík a mám 51 rokov. Pochádzam z Nitry, kde som aj absolvoval akreditovaný masérsky kurz, ktorý mi umožnil začiatok podnikania. Už dávnejšie, v časoch, keď som ešte aktívne hrával futbal, som sa venoval masážam, predovšetkým športovým a relaxačným. Neskôr som sa rozhodol, venovať sa tejto oblasti profesionálne, lebo som presvedčený o tom, že poskytovaním klasickej manuálnej masáži môžem pomôcť ľuďom pri relaxácii a regenerácii pred, počas a hlavne po záťaži alebo len spríjemniť zákazníkom ich voľný čas, ktorý sa rozhodli venovať príjemnému a aktívnemu oddychu.

Samozrejme plánujem postupne absolvovať aj ďalšie masérske kurzy v Nitre, a celkovo sa vzdelávať v oblasti masérstva, čo mi napomôže k poskytovaniu kvalitných masáží pre Vaše pohodlie a Vašu spokojnosť.

Verím, že Vás masáž, ako jedna z foriem regenerácie, osloví a budete ju pravidelne využívať. Budem veľmi rád, keď si ako maséra vyberiete mňa. Svoje služby poskytujem vo vlastných priestoroch na Hornočermánskej ulici v Nitre. Ak uprednostňujete masáž u Vás doma, nie je pre mňa problém prísť až k Vám.

Pre stálych zákazníkov ponúkam permanentky za najlepšie ceny v Nitre. U mňa si môžete zakúpiť aj darčekové poukážky, ktoré môžete venovať svojim blízkym.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle 0905/644361, prípadne e-mailom na:  info@masazenitra.sk.

Kvalitné masáže aj u Vás doma v Nitre a blízkom okolí. Masáže za najlepšie ceny. - www.masazenitra.sk

CopyRight © 2016 - 2020 masazenitra.sk   |   All Rights Reserved   |   Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x